Upcoming Events in

Oslo




Albireo/ To See Yourself From The Outside
Albireo/ To See Yourself From The Outside
Kunsthøgskolen i Oslo
Friday, 24 March
Janove // Sentrum Scene 24. mars - NB! Få bill.
Janove // Sentrum Scene 24. mars - NB! Få bill.
Sentrum Scene
Friday, 24 March
Trondheim Jazz Orchestra & Skrap
Trondheim Jazz Orchestra & Skrap
Nasjonal jazzscene
Friday, 24 March
Norges Største Afterski 2017
Norges Største Afterski 2017
Oslo Spektrum Arena
Saturday, 25 March
Tory Lanez // Rockefeller
Tory Lanez // Rockefeller
Rockefeller Music Hall
Tuesday, 28 March
Schnabel - Safira og Bravo + Duppeditt
Schnabel - Safira og Bravo + Duppeditt
ELEFANT - KulturKartellet
Wednesday, 29 March
Harley-Davidson & Southern Rock Cruise 2017
Harley-Davidson & Southern Rock Cruise 2017
Color Line Cruise Oslo - Kiel
Thursday, 30 March
Arabiske filmdager 30.mars-02. april 2017
Arabiske filmdager 30.mars-02. april 2017
Nordisk Film Kino Vika
Thursday, 30 March
Erlend Osnes - Av familiære årsaker - John Dee 30. mars
Erlend Osnes - Av familiære årsaker - John Dee 30. mars
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Thursday, 30 March
Lukas Graham Live In Oslo, Norway
Lukas Graham Live In Oslo, Norway
Sentrum Scene
Thursday, 30 March
Rock Cinema: Ghost in the Shell - Rockefeller 30. mars
Rock Cinema: Ghost in the Shell - Rockefeller 30. mars
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Thursday, 30 March
Lukas Graham // Sentrum Scene
Lukas Graham // Sentrum Scene
Sentrum Scene
Thursday, 30 March
KORK i Aulaen - Augestad og Kamensek
KORK i Aulaen - Augestad og Kamensek
Universitetets Aula
Thursday, 30 March
Duo Oktava and Minsk Chamber Orchestra
Duo Oktava and Minsk Chamber Orchestra
Østre Aker Kirke
Friday, 31 March
Phil Rudd band +Barbed Wire
Phil Rudd band +Barbed Wire
Hard Rock Cafe Oslo
Friday, 31 March
Åpningsdag på Oslo Klatresenter 1.april 2017
Åpningsdag på Oslo Klatresenter 1.april 2017
Oslo Klatresenter
Saturday, 1 April
Vika Walks - gratis guidet vandring i Vikaterrassen
Vika Walks - gratis guidet vandring i Vikaterrassen
Vikaterrassen
Saturday, 1 April
Daniel Kvammen // Rockefeller // 1. april
Daniel Kvammen // Rockefeller // 1. april
Rockefeller Music Hall
Saturday, 1 April
Åse Kleveland - Rockefeller 2. april
Åse Kleveland - Rockefeller 2. april
Rockefeller Music Hall
Sunday, 2 April
Bob Dylan / Oslo Spektrum
Bob Dylan / Oslo Spektrum
Oslo Spektrum Arena
Tuesday, 4 April
Norsk minoritetspolitikk – før og nå!
Norsk minoritetspolitikk – før og nå!
Cappelen Damm Arrangementer
Wednesday, 5 April
Tokio Hotel // Sentrum Scene // Dream Machine World Tour 2017
Tokio Hotel // Sentrum Scene // Dream Machine World Tour 2017
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Friday, 7 April
Knut Anders Sørum inntar Rockefeller
Knut Anders Sørum inntar Rockefeller
Rockefeller Music Hall
Friday, 7 April
Rolling The Stones med gjester
Rolling The Stones med gjester
Buckleys Roots & Blues Joint
Friday, 7 April
Rolling The Stones med gjester
Rolling The Stones med gjester
Buckleys Roots & Blues Joint
Saturday, 8 April
Rejjie Snow - John DEE 10. april
Rejjie Snow - John DEE 10. april
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Monday, 10 April
Påsketriks - 2017 - Hemsedal
Påsketriks - 2017 - Hemsedal
AHA Opplevelser
Thursday, 13 April
Strømløst: Lady Moscow - Rockefeller 19. april
Strømløst: Lady Moscow - Rockefeller 19. april
Rockefeller Music Hall
Wednesday, 19 April
Den Norske Turbandagen 2017
Den Norske Turbandagen 2017
Spikersuppa
Saturday, 22 April
Rammsund på Sentrum Scene
Rammsund på Sentrum Scene
Sentrum Scene
Saturday, 22 April
The Liberation of Skopje - BaNeFF
The Liberation of Skopje - BaNeFF
Cinemateket i Oslo
Sunday, 23 April
TED 2017 direkteoverført til Vika kino
TED 2017 direkteoverført til Vika kino
Nordisk Film Kino Vika
Tuesday, 25 April
Tungevaag & Raaban - John DEE 27. april
Tungevaag & Raaban - John DEE 27. april
Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene
Thursday, 27 April
Den store fredagspilsen 2017
Den store fredagspilsen 2017
Kongen Marina
Friday, 28 April
Classic Car Show Oslo 2017
Classic Car Show Oslo 2017
Exporama
Saturday, 29 April
Folkedanslab Väkevä Collective
Folkedanslab Väkevä Collective
Riksscenen
Sunday, 30 April
Datakurs- Nivå 3 (Excel og entreprenørskap)
Datakurs- Nivå 3 (Excel og entreprenørskap)
LIN - Likestilling, Inkludering og Nettverk
Wednesday, 3 May
TEDxOslo 2017
TEDxOslo 2017
Hovedscenen, Nationaltheatret
Wednesday, 3 May
BOOKA SHADE // Vulkan Arena // Lørdag 6. mai
BOOKA SHADE // Vulkan Arena // Lørdag 6. mai
Vulkan Arena
Saturday, 6 May
George Clinton & Parliament-Funkadelic - Rockefeller 6. mai
George Clinton & Parliament-Funkadelic - Rockefeller 6. mai
Rockefeller Music Hall
Saturday, 6 May
KISS Oslo, Norway
KISS Oslo, Norway
Oslo Spektrum Arena
Sunday, 7 May
KISS - Oslo Spektrum
KISS - Oslo Spektrum
Oslo Spektrum Arena
Sunday, 7 May
John Mayer / Oslo Spektrum
John Mayer / Oslo Spektrum
Oslo Spektrum Arena
Monday, 8 May
Oslo Vegetarfestival 2017
Oslo Vegetarfestival 2017
Design og arkitektur Norge
Saturday, 13 May
Vålerenga - Kristiansund
Vålerenga - Kristiansund
Ullevaal Stadion
Tuesday, 16 May
Stopp Facebook-arrangementene
Stopp Facebook-arrangementene
Storting
Wednesday, 17 May